Možnosti

Možnosti

Podrobnosti

Více informací o TORIS najdete na produktovém webu...

TORIS

TORIS je Unified Communication řešení, čili systém pro sjednocenou firemní komunikaci v oblasti IP telefonie. Systém umožňuje zvolit si libovolnou kombinaci pevných analogových, mobilních či IP uživatelů, ale nabízí i přechod kompletně na IP řešení.

V každém případě zaručuje špičkovou stabilitu a kvalitu zvuku, přičemž garantuje využití veškeré funkčnosti pobočkových ústředen. Dovoluje vytvořit systém hlasové a video komunikace a snížit účty za telefon. Jak? Například využitím datového připojení mobilních terminálů nebo použitím IP networking pro připojení ke vzdáleným pracovištím - a to prostřednictvím firemní sítě LAN / WAN.

TORIS - banner

Efektivní způsoby komunikace

Vedle klasické telefonie poskytuje systém TORIS nejmodernější komunikační služby. Individuální portál uživatele dovoluje nastavení pokročilých služeb „folow me“, který umožňuje kombinovat pevné telefony s mobilními zařízeními. Poskytuje kompletní přehled o historii volání včetně přístupu k nahrávkám hovorů či záznamům v hlasové schránce.

Nadstandardní funkce TORIS

  • videohovory
  • hlasová pošta pro všechny uživatele
  • nahrávání hovorů (všech / na vyžádání)
  • audiokonference pro libovolný počet účastníků

Systém lze rozšířit o řadu užitečných nadstavbových modulů. Mezi ty nejžádanější patří - Call Centrum, operátorské pracoviště na PC, FAX server či služby IM (instant messaging).